Nikon Club Nederland op de Fotofair 2021

Dit jaar zijn wij als Nikon Club Nederland weer aanwezig op de Fotofair.NCN Magazine Fotofair
De Fotofair is het foto-evenement van de Benelux met elk jaar educatieve workshops en masterclasses plus de (ook verkoop van) nieuwste fotoapparatuur en accessoires van verschillende merken tegen vaak aantrekkelijke prijzen.

Op beide dagen van de Fotofair zullen onze vrijwilligers met onze eigen stand naast de stand van Nikon staan.

Geïnteresseerden in onze club kunnen daar informatie inwinnen over lidmaatschap en andere zaken van de club, de leden kunnen met de aanwezige clubvrijwilligers kennismaken of even gedag zeggen. Kortom, iedereen is welkom bij onze stand.

opbouw fotofair

De stand van onze club – met nummer 59N – is te vinden aan het strand, naast die van Nikon met nummer 59.

De Fotofair is op 3 & 4 juli 2021 op Landgoed Duynenwater, net onder Eindhoven. Voor de laatste en meer informatie plus toegang tickets kijk op de website van Fotofair.  (www.fotofair.nl)

 

[Foto’s: Roel Ovinge, Fotofair 2019]

 e-Boekhouden.nl