Skip to content

za. 15 november: Regio Midden – Geheimen van de zolder

Wat: Fotograferen vanaf de bovengalerij in de Domkerk
Voor wie: Leden van Nikon Club Nederland
Wanneer: 2025-11-15
Tijd: 11:00 uur tot circa 13 uur
Waar: Domkerk in Utrecht
Adres: Achter de Dom 1, 3512 JN Utrecht
Parkeren: In de stad is het erg duur. Aan de rand van de stad zijn P+R plaatsen waar je met het kaartje en OV de stad in kunt gaan. Beter: kom met het OV en loop naar de Domkerk.
Deelname: alleen voor leden (neem geldige lidmaatschapskaart mee)
Aantal Deelnemers: maximaal 13
Kosten: €10 per persoon
Lunch: voor eigen rekening
Aanmelden: Klik hier
Regiocoördinatoren/Contactpersonen: Annemiek Rijnsent (annemiek@nikon-club-nederland.nl) en Ruud Modderkolk (ruud@nikon-club-nederland.nl)

De Domkerk in Utrecht is een fotografisch zeer interessant gebouw. Nu krijg je de mogelijkheid om in de Domkerk vanuit een ander perpectief te fotograferen namelijk vanaf de boven galerij.

Programma:
Ontvangst is om 11 uur op zaterdag 15 november 2025. De Domkerk gaat om 11 uur open. Je wordt opgewacht door Annemiek en Ruud voor de Domkerk.
Vanaf 11 uur is gaat de eerste groep met een gids naar boven. Gids zal iets over de Domkerk vertellen. Volg de instructies op die je krijgt van de gids.
De tweede groep zal ongeveer een kwartier later naar boven gaan.

De rondleiding zal ongeveer 5 kwartier duren. Na afloop krijg je een kop koffie/thee aangeboden in het Domcafe. Dit is het moment dat wij officieel afscheid nemen, maar natuurlijk gaan wij ook door met fotograferen.
Er is nu alle tijd om vrij in de Domkerk te fotograferen (tot 15.15 uur) en ook het naast gelegen pandhof is zeer fotogeniek. Voor diegene die van muziek houden kunnen om 15.30 uur aansluiten bij het gratis zaterdagmiddag concert in de Domkerk.

Goed om te weten
Deze activiteit is enkel geschikt voor mensen die geen last hebben van hoogtevrees. Je gaat namelijk met via een smalle wenteltrap naar de hoge galerij op 16 meter hoogte.
Er mag 1 camera met lens meegenomen worden aan draagriem. Cameratas wordt achtergelaten in afgesloten ruimte.
Een statief mag niet gebruikt worden in de Domkerk.
De locatie is niet moeilijk met Openbaar vervoer te bereiken.

Afmelding: mocht je je onverhoopt moeten afmelden na inschrijving stuur dan een mail naar de webshop (shop@nikon-club-nederland.nl) met een cc. naar ons. De webshop beheerder kan dan je plaats weer vrijgeven. Zie de algemene voorwaarden activiteiten.

We doen niet aan wachtlijsten e.d. dus houdt zelf het forum c.q. webshop in de gaten mocht je je niet meer hebben kunnen aanmelden. Wij als regio coördinatoren regelen dat niet.

We hanteren een minimum bijdrage van 5 euro voor een activiteit. Hierbij zijn inbegrepen een kop koffie/thee en de organisatiekosten.

Algemene voorwaarden activiteiten: https://nikon-club-nederland.nl/voorwaarden-webshop/

  • 00

    dagen

  • 00

    uren

  • 00

    minuten

  • 00

    secondes

Datum

nov 15 2025

Tijd

11:00 - 13:00

Kosten

€10.00

Locatie

Domkerk in Utrecht
Achter de Dom 1, 3512 JN Utrecht

Categorie

Organisator

Annemiek Rijnsent en Ruud Modderkolk
Email
annemiek@nikon-club-nederland.nl); ruud@nikon-club-nederland.nl
QR code

Copyright © 2025 Nikon Club Nederland | Cookies | Privacy Beleid | Contact