vr 14 dec – Avondfotografie (Zutphen)

Voor avondfotografie is binnen onze Club altijd veel belangstelling en terecht, want het is leuk om te doen. We zijn de afgelopen jaren in Kampen en Deventer geweest en dit jaar is de oude Hanzestad Zutphen aan de beurt. Zutphen is wat minder bekend dan bijvoorbeeld Deventer, maar dat wil niet zegen dat het er minder mooi is. Integendeel zou ik willen zeggen! Het is een stad met een eeuwenoude geschiedenis. De plaats is al meer dan 1700 jaar continu bewoond en is een van de oudste steden van Nederland. Tegenwoordig zijn in het centrum van Zutphen nog vele sporen te vinden van de geschiedenis van de stad, zoals van de ommuring: de Drogenapstoren uit 1444, de Bourgonjetoren uit 1457 de Kruittoren (begin 14e eeuw), de Spaanse Poort, diverse waltorens, drie middeleeuwse kerken en nog veel meer. Dit alles gaan we zien onder leiding van een plaatselijke gids, zelf ook fotograaf, en wel in de periode voor de Kerst, wanneer de stad mooi verlicht is.

Meer informatie en inschrijven: bekijk het forumdraadje

Laat een antwoord achtere-Boekhouden.nl