Vacature: CSS/PHP-ontwikkelaar

Vacature: CSS/PHP-ontwikkelaar

Iemand die ons kan ondersteunen voor website (WordPress) en forum (PHPBB) layouts.

Wat ga je doen?

 • Het ondersteunen binnen het technisch beheer team van alle ontwerp / layout
 • ontwikkel uitdagingen voor:
 • Website (WordPress)
 • Forum (PHPBB)
 • Eigen gemaakte applicaties

Wie zoeken wij?

 • Je bent zeer bekend met CSS en PHP
 • Je hebt zo nu en dan tijd om te ondersteunen bij testen van nieuwe updates en layouts (paar keer per jaar)
 • Je bent communicatief vaardig
 • Je bent in staat verantwoordelijkheid te nemen voor jouw taken
 • Je bent lid van Nikon Club Nederland
 • Kennis van WordPress / PHPBB zijn een pré

Wat hebben wij jou te bieden?
We bieden jou een gezellig team van vrijwilligers om mee samen te werken in een sterk groeiende vereniging, waarbij de website en het forum de voorkant van onze vereniging zijn. Wij organiseren jaarlijks een vrijwilligersbijeenkomst om alle vrijwilligers te bedanken voor hun inzet.

Meer informatie en reageren
Herken je jezelf in bovenstaande beschrijving en wil jij je aansluiten bij deze gezellige groep vrijwilligers van Nikon Club Nederland, of heb je nog vragen? Neem dan contact op met Robin Voorhamm ( robin@nikon-club-nederland.nl ). Wil jij je meteen aansluiten bij deze gezellige groep vrijwilligers? Vertel ons dan in je mail iets over jezelf, je eventuele forumnaam en wat je motivatie is. Wellicht spreken we elkaar dan binnenkort om eens kennis te maken.

Laat een antwoord achtere-Boekhouden.nl