Za 25 en zo 26 mei Nikon Club Nederland op de Fotofair [Hilvarenbeek]

Nikon Club Nederland is het weekend van 25 en 26 mei aanwezig op de fotofair

Op zaterdag 25 en zondag 26 mei 2019 wordt het jaarlijkse foto- en video-event ‘Fotofair’ georganiseerd, een feest voor foto- en videografen. Bezoek de diverse inspirerende masterclasses, workshops en lezingen. Neem je camera mee! Je kunt de hele dag fotograferen bij de vele demonstraties en fotomomenten.

Let op! De locatie van de Fotofair 2019 is verplaatst. De Fotofair vindt nu plaats net achter het Safari Resort/safaripark Beekse Bergen kruising Tilburgseweg/Krommerstraat Hilvarenbeek. 

Overnacht tijdens de Fotofair met 30-35% korting in het Safari Resort.

Ook Nikon Club Nederland is dit weekend aanwezig op de Fotofair. De NCN (stand 67) staat naast Nikon (stand 68-69). Kom langs en maak vooral een praatje maken met onze clubvrijwilligers en leden. Maak er een gezellig weekend van.

Laat een antwoord achtere-Boekhouden.nl