Afsluiting jubileumjaar

Het jaar 2017 nadert zijn einde. Voor ons en voor Nikon is dit een heel bijzonder feestelijk en enerverend jaar geweest, waar we met veel plezier en voldoening op terugkijken. We hebben ons jubileumjaar het hele jaar door uitbundig gevierd, met diverse activiteiten en met als hoogtepunt een weekend lang feest in kasteel Groeneveld. We danken jullie bij deze nogmaals voor jullie bezoek en deelname aan de activiteiten en jullie enthousiaste reacties hierop. Met veel plezier hebben we dit voor jullie en met een aantal van jullie georganiseerd. In het bijzonder bedanken we dan ook de leden van de jubileumcommissie, het bestuur en de andere vrijwilligers voor al hun tijd en inzet om dit zo’n geslaagd jubileumjaar te maken!

En voor al onze leden, de laatste fotowedstrijd eindigt op 31 december. Stuur je feestelijke foto als afsluiting nu nog in. Klik hier voor deelname. We zien jullie inzendingen graag tegemoet!e-Boekhouden.nl