Is jouw brievenbus klaar voor NCN Magazine?

Vanaf vrijdag 15 september valt NCN Magazine weer in de brievenbus. Dat is zeker iets om naar uit te kijken: de redactie heeft weer hard gewerkt aan een gevarieerd magazine met voor ieder wat wils. Zo was de redactie persoonlijk aanwezig bij de presentatie van de spiegelloze modellen Z6 en Z7, die in het magazine uitgebreid aan bod komen. Verder meer info over een andere opvallende nieuweling, de Coolpix P1000. Er staat een prachtige reportage over Nieuw-Zeeland in en een prachtige reportage over de herinneringen in Ieper aan de Eerste Wereldoorlog, die honderd jaar geleden eindigde.
Daarnaast iets over een opvallend fotoproject bij monniken. Er is een terugblik op Fotofair 2018. Ook lees je meer over straatfotografie en over een Duits spoorwegmuseum. Verder de eerste aflevering van de nieuwe rubriek ‘Achter de schermen’, waarin vrijwilligers van de NCN vertellen over hun bezigheden voor onze club. En een beschouwing over de toekomst van de fotografie.
Wij wensen jullie alvast veel lees- en kijkplezier!
Leden ontvangen vier keer per jaar gratis het NCN Magazine. 

Laat een antwoord achtere-Boekhouden.nl