Vacature: Ledenadministratie

We zijn als vereniging de afgelopen jaren flink gegroeid, zowel in aantallen clubleden als in de dingen welke wij voor onze leden neerzetten. Dit neerzetten kan enkel doordat er leden zijn die zich inzetten voor onze vereniging. Wij zijn op zoek naar iemand die ons wil ondersteunen op de ledenadministratie.

Wat ga je doen?

  • Het beheren van de Administratie Mailbox
  • Doorvoeren van adreswijzigingen in de ledenadministratie
  • Opvoeren van nieuwe leden en opzeggingen
  • Het ver of nasturen van brieven en magazines
  • Ondersteuning bij verwerking van mailbox na het versturen van contributie facturen.


Wie zoeken wij?

  • Je wilt graag deel uitmaken van een gezellige club vrijwilligers
  • Je hebt energie en genoeg tijd om in de club te steken
  • Je hebt ervaring met administratieve handelingen
  • Je bent lid van Nikon Club Nederland

Wat hebben wij jou te bieden?

We bieden jou een gezellig en actief team van bestuursleden en vrijwilligers om mee samen te werken in een sterk groeiende vereniging. Er wordt jaarlijks een vrijwilligersbijeenkomst georganiseerd om alle vrijwilligers te bedanken voor hun inzet. Alle vrijwilligers werken onbezoldigd, maar kosten die je maakt voor de vereniging worden vergoed.

 

Meer informatie en reageren

Herken je jezelf in bovenstaande beschrijving, of wil je graag iets meer informatie, neem dan contact op met voorzitter Jan Hagen (bestuur@nikon-club-nederland.nl). Vertel in je mail iets over jezelf, je achtergrond en ervaringen en wat je motivatie is om je te willen inzetten voor onze vereniging.

Laat een antwoord achtere-Boekhouden.nl